کتاب حکایت دولت و فرزانگی

کتاب بسیار زیبا و خواندنی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

 

دانلود رایگانnull

این کتاب داستان جوانی است که از کسب و کار خود رضایت نداشت و دچار مشکلات مالی فراوانی شده بود، و به قصد بهبود وضعیت مالی و پرداخت بدهی هایش به نزد عمویش که فرد متمول و موفقی بود رفته و ضمن تشریح اوضاع خود درخواست کمک مالی برای سر و سامان دادن به وضعیت مالی خود کرد. عموی ایشان پس از شنیدن سخنان وی و درخواستش اظهار نمود که نمی تواند وجهی به برادرزاده اش پرداخت کند لیکن برای ثروتمند شدن وی با ارائه معرفی نامه ای به پیرمرد فرزانه و دولتمند و بیان اینکه خودش نیز با راهنماییهای آن پیرمرد ثروتمند شده درخواست کرد فوراً به شهری که پیرمرد در آن سکونت داشت رفته و با کمک فکری و راهنمایی پیرمرد، دولتمند و ثروتمند  می شود.

جوان نیز ناچاراً به شهر مورد نظر رفته و پس از پیدا کردن منزل پیرمرد، دید که پیرمردی در باغ منزل به باغبانی مشغول است و پس از مقداری صحبت فهمید که او همان حکیم و فرزانه است که بایستی به راهنمایی اش گوش دهد. و آخرین فردی است که مستقیماً با پیرمرد دیدار کرده و راهنمایی دریافت می کند پیرمرد طی چند روز اقامت جوان مطالب مهمی را به ایشان بیان مینماید و امید است دوستان با بهره گیری از این مطالب دولتمند شوند.

 

از اینجا دانلود کنید.

 

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه تحقیقاتی، آموزشی ضمیر روشن می‌باشد. این سایت در زمینه آموزش روانشناسی موفقیت و رشد و بهبود فردی، برای جامعه ای سالم و موفق تر، تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.